Koncerty

Termíny koncertů

Zatím vše ZRUŠENO

Anketa

Jaký repertoár máme nově zařadit?

Vyberte odpověď:

Chinaski (352)

R.Krajčo (122)

M.Manson (71)

J.Zelenková (59)

Mistříňanka (216)

T.Klus (98)

Hlasovalo 918 lidí

Vzkazy

Aktuality

Hamleti

 • Lucernabar 2018 
  Hamleti jsou trošku jako Věc Makropulos, takže letos opět slavíme dvacáté narozeniny. Tento rok vás Hamleti vezmou do pohádky. Písně pro děti, o dětech a možná i s dětmi vám zazpívají Monika Absolonová, Ivana Andrlová, Jan Čenský, Majda Reifová, Milan Peroutka, Roman Vojtek, Ondra Ruml, Kűhnův dětský sbor a další! Těšíme se v neděli 24.6. od 20 hodin v Lucernamusicbaru!
 • Lucernabar 2017 
  Tak letos opět oslavíme dvacáté narozeniny. Tento rok vás Hamleti vezmou na plovárnu. Písně o létě, vodě a Nubianu vám zazpívají Monika Absolonová, Markéta Konvičková, Ondřej Hejma, Roman Vojtek, Ondra Ruml, Michal Cerman, Radka Fišarová, Mersí, Martin Pošta a další! Těšíme se v neděli 14.5. od 20 hodin v Lucernamusicbaru!
 • Lucernabar 2016 
  Po loňské pauze letos opět slavíme dvacáté narozeniny. Tentokrát se s Hamlety podíváte do filmu. Nejznámější filmové melodie vám zazpívají Monika Absolonová, Vašek Kopta, Sagvan Tofi, Dušan Kollár, Martin Dejdar, Jirka Zonyga, Víťa Vávra, Kamila Nývltová a další! Těšíme se v neděli 10.4. od 20 hodin v Lucernamusicbaru!
 • Lucernabar 2014 
  Hamleti vás jako každý rok zvou na tradiční komponovaný večer letos na téma Black music. Černou hudbu s Hamlety zazpívá mimo jiné Monika Absolonová, Tonya Graves, Dara Rolins, Ondra Ruml, Hanka Křížková, Petr Vondráček a samozřejmě ambasadorky černé hudby Tereza Černochová a Petra Černošská! Moderují Jiří Černý a Filip Švarc. Tak v neděli 8.6. už od 20 hodin v pražském Lucernabaru!
 • Lucernabar 2013 
  Jako každý rok i letos na vás Hamleti vybafnou v Lucernabaru na oslavě svých narozenin. Letos ve znamení Sweet Sixties čili sladká šedesátá. Největší hity zlaté éry populární hudby v podání Hamletů, ale i fenomenálních zpěváků. Těšit se můžete na Evu Pilarovou, Yvonne Přenosilovou, Pavlínu Filipovskou, Milana Drobného, Karla Štědrého, ale i Bohouše Josefa a Petra Vondráčka. Tak v neděli 23.6. už od 20 hodin v p
 • ražském Lucernabaru! 
 • Lucernabar 2012 
  Jako každý rok i letos na vás vybafneme v Lucernabaru na oslavě našich patnáctých narozenin. Už desátých od roku 2002. Umíte počítat? Letos jedeme ve znamení Made in USA (čti jak slyšíš). Těšte se na Helenu Vondráčkovou, Noida, Romana Vojtka, Leonu Černou, KISSáky a další překvapení. Nebudou chybět ani naše stálice Monika Absolonová, Tomáš Trapl, Jirka Zonyga a samozřejmě Martin Pošta a Bohoušek "Ozzy" Josef.
 • > Začínáme už ve 20 hodin! 
 • Lucernabar 2011 
  Další pokračování oblíbeného TKM s nesmrtelnými hity v podání nejen Hamletů, ale i našich speciálních hostů je naplánováno na neděli 12.6. Zatím potvrdil účast Marián Vojtko, nesmrtelná trojice Monika Absolonová, Martin Pošta a Bohouš Josef a z nových tváří Marta Jandová, Tereza Černochová, Jirka Zonyga, Peter Nagy a Petr Kotvald . Další umělci nejen z Prahy jsou v jednání. Tak doufám, že dorazíte v hojném
 • počtu! 
 • Hudba z Marsu 
  MP3 z TKM 2010 jsou v sekci Download Doufám, že budou brzo i fotky Martina J.Poláka
 • Lucernabar se blíží 
  V neděli 13.6. se na vás všichni těšíme v našem oblíbeném Lucernabaru. Čeká na vás pokračování předloňského Televizního klub mladých a můžete se těšit jako vždy na Moniku Absolonovou, dále pak na Vaška Neckáře, Vildu Čoka, Josefa Laufera, Pepu Melena, skupinu Turbo a několik vypečených překvapení!
 • Yeti šňůra 13.12.2009
  Kdo má rád zimu, novou terénní Škůdku a kvalitní hudbu skupiny Hamleti, může se nás přijít podívat na české a moravské hory, kde se zúčastníme roadshow se Škodou YETI. Termíny a další info je TADY. Budeme ovšem jen na polovině akcí, přesné termíny budou v sekci Koncerty.
 • Mejdan s Karlem 19.7.09
  Harďák byl tak akční, že dal dvě videa z naší účasti během oslavy Karla Gotta na Youtube. Odkazy jsou ZDE a ZDE. Karel není špatnej, ale kam se hrabe na Helenu V. a Moniku Abs.
 • A je to! 15.6.09
  Kucí...a taky holky, samozřejmě! Děkujeme všem za návštěvu v Lucernabaru a taky všem účinkujícím, že nám pomohli vytvořit krásný kulturní zážitek. Ochutnávky v mp3 ZDE
 • Lucernabar se rýsuje! 
  Takže překvapení samozřejmě neprozradíme všechny, ale můžeme se pochlubit, že kromě naší stálice Moniky Absolonové s námi mimo jiné zahrají Radka Fišarová, Bohouš Josef, Ondřej Ruml, Petr Poláček, a zpěvačka kapely letos oceněné jako Objev roku Klára Vytisková z Toxique! Jo a po dlouhé době budeme mít i předkapelu...i když...nechte se překvapit.
 • Po roce opět Lucernabar! 23.4.09
  Letošní tradiční koncert Hamletů v Lucernabaru bude v úterý 9.6.2009. Co se v programu týče, budeme vás trochu napínat, protože je to strašný tajemství, kdo tam bude. No dobře, není to tajemství, my to ještě vůbec nevíme, jak to bude letos vypadat. Tak se nechte překvapit!
 • Tak konečně pro všechny! 20.1.09
  Na četná přání a petice jsme našli jeden termín, kdy to s vámi se všemi rozbalíme opět v naší oblíbené ALOZE. Bude to ve čtvrtek 26.února . Jako vždy po 21h a samozřejmě zadarmo!
 • Poslední předvánoční a letošní akce 16.12.2008
  Na poslední chvíli jsme se domluvili, že bychom se mohli objevit na charitativní akci Táni Vilhelmové a Ani Geislerové Vánoční bazar, která se koná v pondělí 22.12.2008 v Lucernabaru, tak doražte!
 • Další Lucernabar 5.10.2008
  Jako loni jsme přislíbili účast na akci, která je sice určená pro určitou skupinu lidí, ale vstup je volný a vy máte jedinečnou možnost vidět Hamlety i hosty v unikátním koncertně estrádním provedení. Zvání jste opravdu všichni!
 • Už je to za námi 4.6.2008
  TKM v Lucerna-hudebním-baru se myslím povedl, fotky jsou už ve fotogalerii a tady jsou ukázky v mp3
 • LUCERNABAR 19.5.2008
  Takže podle plakátu to vypadá, že se máte opravdu na co těšit. Není co dodat...
 • Hokej atd 28.3.2008
  Torzo kapely občas vyrazí na "výchovný koncert", tentokrát jsme jeli do K.Varů na hokej. všimněte si Krytináře pod šipkou. Další fotky tady
 • Tourné je passé 18.2.2008
  Tady mělo být pozvání na naši megašňůru po celé republice, bohužel jsme s jednou nejmenovanou kapelou, se kterou jsme měli jet měli jen velmi Prowizorní dohodu, která neklapla, takže z toho nic nebude. Ale chystáme aspoň Alohu 10.dubna.
 • To to ČTe někdo z ČéTé? 23.1.2008
  Akce Kam vítr (viz níže) je zrušena. Česká televize nechce, abychom hráli na Eurosongu, možná proto, že u nás hraje Dalibor z televize N@vy. Teď ještě aby zrušili ples televize N@vy, protože tam bude hrát Aleš, který moderuje Eurosong na ČT. Hurá, ať žijeme.
 • KAM VÍTR... 15.1.2008
  Všem přejeme vše dobré a po měsíční pauze vyrážíme opět na podia. Raritou asi bude hned druhý letošní koncert, kdy nejdříve budeme hrát na Eurosongu (Česká televize), kde moc nemusejí Dalibora, protože je spíše z televize N@vy a pak ještě ten samý večer vyrazíme na ples televize N@vy, kde zas budou mít radost z Aleše, protože ten den zrovna uváděl Eurosong (Česká televize). Na Primě bohužel Hardy ten večer nic nemá...
 • VÁNOČNÍ KONCERT 24.11.2007
  Stejně jako Karel (Gott), Štefan (Margita) nebo Shimi (Šimi) máme i my vánoční koncert. Tentokrát spolu se skupinou Prowizorium v pražském Futuru. Přijďte, na dlouho zřejmě náš jediný koncert pro veřejnost!
 • LUCERNABAR-2 24.9.2007
  Zveme vás na velmi zvláštní akci,kde budeme hrát na Mezinárodním dni epilepsie, pozor, začátek je už v 18 hod. a na koncertu, který moderuje Leoš Mareš by měli s Hamlety vystoupit ještě nějací naši kamarádi, tak se stavte!
 • Zahraničí 22.9.2007
  Konečně jsme taky vyrazili za hranice všedních dnů a naší krásné vlasti. Na Slovensku o nás ještě asi neslyšeli a tak si nás chudáci objednali až do Tater. Bylo tam krásně, ale kromě Slováků tam byli taky Maďaři, Rumuni, východní Němci a Litevci. Všem jsme opravdu na přání hrát nemohli, ale aspoň nás nezbili. I když toho Poláka, co chtěl pořád zahrát piesonku a sedal si Hardymu na kombo, bych už vidět nemusel...
 • Hola hola, škola volá! 3.9.2007
  Prázdniny jsou za námi a tak budeme zas něco dělat. Pečlivě sledujte koncerty, minimálně na dvou pražských nás můžete vidět bez toho, abyste byli pracovníci nějakého národního podniku,který si nás objednal na párty!
 • Festivaly 31.7.2007
  Tak oba festivaly máme za sebou, na Benátské noci jsme hráli celých 14 minut, ale pořád lepší, než hrát hodinu během průtrže mračen pro dvě louže a prázdnou louku, co, Semtexáci? A Plánský koupák taky výbornej! Díky za podporu.
 • LUCERNABAR 1.7.2007
  Jako každý rok i letos proběhl Lucernabar. Tentokrát jste mohli jít s Hamlety na moravský bál. Hrála s náma cimbálovka Strážničan, Monika Absolonová, Petra Janů, Tanja, Bohouš Josef, Martin Pošta, Petr Janda a ...Honza Nedvěd! Fotky budou už brzo!Zatím si poslechněte ukázky v MP3.
 • Zloděj 1.6.2007
  Možná víte, že nám ukradli téměř všechno vybavení, na této stránce si je můžete prohlédnout. Budeme vděčni za každou zprávu. Díky
 • Nový web 1.6.2007
  Tak konečně jsme se dočkali nových stránek Hamletů! Byla to dřina, ale snad to stálo za to. Doufáme, že ještě chvilku omluvíte případné nedostatky, ale snad je vychytáme brzo. Jakub